Op woensdag 28 mei vond opnieuw een benefiet golftoernooi plaats voor Parkinson2Beat. Dit keer was de prachtige Golfclub Wouwse Plantage het decor – een schitterende locatie in een bosrijk natuur- en stiltegebied tussen Bergen op Zoom en Roosendaal.
De baan, geliefd om zijn afwisseling tussen glooiende bosholes en een parkachtig landschap met beekjes en waterpartijen, was in uitstekende staat. Dat zorgde voor een uitdagende én plezierige speelervaring voor alle deelnemers.
De dag begon met een hartelijk welkom: koffie of thee met vers appelgebak. Voor de ronde kregen alle deelnemers een goed gevuld lunchpakket mee de baan in. Het weer werkte goed mee en droeg bij aan de ontspannen, sportieve sfeer.
Tijdens de prijsuitreiking volgden twee mooie verrassingen:
Een genereuze donatie van een ander benefiettoernooi, georganiseerd door de Oud Turnhoutse Golf Club
En een bijdrage uit de verkoop van twaalf dozen golfballen
Deze gulle giften benadrukten het gezamenlijke doel van de dag: samen Parkinson van de baan slaan.
De dag werd afgesloten met een heerlijk diner in het clubhuis, waarbij de tonijn als culinair hoogtepunt werd geroemd. De combinatie van een prachtige baan, fijn weer, hartelijke ontvangst, veel deelnemers en culinaire verwennerij maakte dit benefiettoernooi tot een groot succes.
Een speciaal woord van dank gaat uit naar Golfclub Wouwse Plantage voor hun gastvrijheid en uitstekende organisatie. Wat ons betreft: tot volgend jaar!

